Ateliér a TT Votvírák

O víkendu mělo být krásně a tak jsme měli jasný cíl. V sobotu dopoledne pracovat na pozemku a odpoledne ateliér. Chtěl jsem s Maxem procvičit Low Key fotografii. Naším objektem zájmu se stala má skoro žena Pája :-). Neděle pak TT Votvírák na Máchově jezeře.

 Výsledek našeho blbnutí bude brzo k vidění.

Nedělní brzké vstávání a celá rodina vyrazila směr Máchovo jezero. Byl jsem rád, Max se těšil stejně jako já na první silniční krátký triatlon, kde budeme fotit spolu. Bylo nám jasné, že pro úspěch budeme muset perfektně zvládnout logistiku v místě. 

 Dopolední dětské závody pod vedením Tomáše Slavaty nás již vtáhly do děje a pro nás začal pracovní den.

Start hlavního závodu ve 12:45 a s Maxem nám to klapalo líp než jsem si dovedl představit. 

 Vzal jsem si na starost start plavání a pak se přesunul na otočku kola, Max si našel místo mezi otočkami (jeden okruh měl 10 km…takže logistický fofr) . Já se stáhl později na běžeckou trať. Po závodech rychle odevzdat cca 15 rychlovek pro sociální sítě a razili jsme směr Praha, kde jsem si převzal nového mazlíka NIKON Z 100-400 . Už se těším na Czechmana a jak provětrám tenhle zetkovej lauf. No a druhý důvod byl prozaický – sushi, které máme moc rádi 🙂 a po té fofr šichtě si to zasloužíme.

Díky Jan Venca Francke a Michal Francke za pořádání 🙂

 Doma rychle roztřídit foto a začít upravovat.

Výsledek snažení FOTOGALERIE MARTIN a FOTOGALERIE MAX.

Dětské závody ZDE

Tak se hezky bavte Martin & Max

Ps: pokud by někdo zatoužil po tištěné fotografii či datech velkých rozměrů, napište mi a domluvíme se. Pomáháte nám tím obnovovat naši fototechnikou 🙂

Ceny fotografií  zde 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *