CZECHMAN 2022

Moje fotografická pouť po dlouhých triatlonech pokračuje. Sobota patřila „pardubickému šahaji“ řečeno mluvou Instagramového krále Zorra 🙂

Do místa konání jsme vyjeli v sobotu ráno, díky pracovním povinnostem jsem původní plán přespání v kempu u rybníka Oplatil museli pozměnit.

Počasí si s námi hrálo jak chtělo, původní předpověď počasí se měnila každou minutou. Takže letošní Czechman byl velmi teplý, ale zároveň rychlý ročník. Czechman letos přichystal několik změn. Od dob kdy jsem na těchto tratích trápil i své tělo musím říci, že změny plavání a depa jsou k lepšímu. Běh připomíná záběry z Havaje kde běží dva proudy závodníků proti sobě. Pro závoďáka super, pro fotografa oříšek :-).

Tentokrát jsem fotil pro pořadatele a zadání bylo jasné 🙂 „Na fotkách chci co nejvíce závodníků“.

Plavání klasika, rychlé hledání místa pro start a pak klasika, široká a šup do vody při výlezu. Doplnit nějaké foto z depa a přemluvit motorkáře, aby mě odvezl kousek do Dolan bez helmy :-(.

Příště si již vezmu helmu do auta 🙂 Pak již po svých přes občerstvovanou až do Plhu kdy byli famózní fanoušci a velmi rád jsem se zde zdržel 🙂 Kouknu na hodiny a musím balit, během do depa, ať stihnu aspoň nějaký běh….

Cestou domů drobná komplikace, doma stahování, třídění a lehké úpravy no fotogalerie ve 4:00 dodělána:-)

takže CZECHMAN FOTOGALERIE

Hezkou zábavu Martin

PS.: za sdílení děkuji, fotografie můžete používat pro osobní potřebu, prosím neupravovat a při zveřejnění uvádět autora. Na fotky se samozřejmě vztahuje autorské právo.