KRUŠNOMAN 2022

Tak první „velký“ závod letošní sezóny je za námi. KRUŠNOMAN 2022. To je pořádná porce traťových běhů a zcela ultimátum cyklistiky (10-80-10 km long distance a 6-30-6 km short distance). Pod taktovkou klanu Langhammerů opět v Krušných horách ožil svět triatlonu a duatlonu. Myšlenkou závodu je snílek, vizionář a punk jak má být Tom Langhammer a srdcem závodu jeho žena Andrea. „Paní domu“ koučovala nesčetně dobrovolníků, kteří udělali závod absolutně fantastický.

Fotil jsem zde poprvé a myslím, že ne naposledy, zároveň tento závod odstartoval můj projekt, který by měl trvat několik let :-). Chtěl bych Vám přinášet obrazový report z TT a DT závodů nejen v tomto roce.

Jako tradičně ve fotogalerii nenajdete stupně vítězů a doběhy do cíle, jelikož se raději do poslední chvíle toulám po trati a snažím se zachytit co nejlepší vzpomínku na Vaše výkony.

Na odkazu FOTO KRUŠNOMAN si můžete prohlédnout výsledky mého snažení, v němž hrajete hlavní roli. Po dohodě s Tomem si fotografie si můžete stáhnout v kvalitě pro web a sociální sítě. Kdo by mě chtěl podpořit a přál by si fotku fotku ve vyšší kvalitě nebo rovnou vytisknout až do formátu 32×48 cm, nebojte se mi napsat 🙂

Fotografie můžete hodnotit. Fotka dostane nejvíce WOW (like) poputuje majiteli v tištěné podobě ve velikosti 32×48 cm .

Tak hezkou zábavu a sledujete mě na FCB a IG…

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *